• Janova Hora
  • Janova Hora
  • Janova Hora
  • Janova Hra

Dětská lyžařská škola

V této sezóně zajišťuje na Janově Hoře dětskou a lyžařskou školu Vendy - kontakt: 776 688 790

Lyžařská škola:

Nabízíme výuku lyžování a snowboardingu pro děti i dospělé. Provoz školy začíná 27.prosince, až do konce lyžařské sezóny. Těšíme se na Vás denně od 9,00 do 16,00 hodin. Naši instruktoři se budou rádi věnovat úplným začátečníkům, ale i zdatným lyžařům, kteří chtějí zdokonalit své lyžařské umění. Můžete si vybrat individuální hodinu, nebo zažít zábavu ve skupině. Pro účastníky vícehodinového kurzu jsou každý pátek uspořádány závody.

Dětská školka:

Pro Vaše nejmenší a samozřejmě i pro Vás, naši dospělí hosté, jsme připravili dopolední dětskou školku, která umožní rodičům, aby se mohli věnovat svému volnému času, a přitom jejích malé ratolesti budou prožívat originální dětskou školku na sněhu.
Školka je určena pro děti ve věku od 2 do 6 let. Je v provozu od pondělí do pátku vždy od 9,00 do 12,00 hodin. V tuto dobu děti zažijí veškeré zimní radovánky na sněhu (sáňkování, bobování, koulování, stavěni ze sněhu…..), v případě nepříznivého počasí zábavu ve stanu kreslení, rukodělné práce, promítání…) to vše zakončené výrobou drobných upomínkových předmětů.