• Janova Hora
  • Janova Hora
  • Janova Hora
  • Janova Hra

O Velikonočních prázdninách vlek na Janově Hoře v provozu. Připadlo 20cm čerstvého přírodního sněhu!

 

 

Lyžařská sezóna 2014/2015

Rádi bychom informovali všechny naše hosty, že podnikový vlek na Janově Hoře a lyžování zde je v plném proudu, sjezdovka je celá vysněžená a plně v provozu.
Pro informaci našich klientů dáváme na stránky ceník pro letošní lyžařskou sezónu.

Aktuálně z Janovy Hory:

Krakonoš se nad námi slitoval a po vlažném rozjezdu nám seslal na hory krásnou zimu. Takže ti hosté, kteří nám po loňské zelené zimní sezóně zůstali věrní, zažívají letos nádherné dny plné sluníčka, velkých chumelenic a čerstvého sněhu. Jako bonus je každou středu večerní lyžování spojené s grilováním a zahřátím u otevřeného ohně.

Pokud se podaří, tak bychom chtěli lyžovat do velikonoc!!

Janova Hora Janova Hora Janova Hora Janova Hora Janova Hora

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Chcete, aby si vaše děti užily týden na horách jako nikdy předtím? Přihlaste je do našeho zážitkového kempu!

Lyžařský areál Janova Hora se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších. I když leží v nadmořské výšce 750 m.n.m. je pro lyžaře snadno dostupný. Spodní stanice vleku se nachází v blízkosti hlavní silnice směr Jilemnice – Horní Mísečky.
Díky našemu kvalitnímu systému umělého zasněžovaní je areál vždy v provozu od začátku prosince do začátku dubna a nabízí vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům. Po celou zimní sezónu zde naleznete profesionálně upravené sjezdové tratě s dostatečnou sněhovou pokrývkou. Jeden z našich vleků (TLV) – délka 450 m, je osvětlen a nabízí možnost večerního lyžování. V areálu jsou 2 vleky a 2 sjezdové tratě, lyžařská škola pro děti i dospělé, občerstvení a půjčovna lyžařského vybavení. Celková délka lyžařských tratí je 900 m s celkovou kapacitou vleků 1620 os/hod
Dostupnost našeho areálu je velice dobrá. Přímo u areálu je parkoviště s 60-ti parkovacími místy, a 100m od areálu je parkoviště se 100 místy.
V obci Vítkovice také od loňské sezóny jezdí bezplatný Skibus, který má zastávku u spodní stanice vleku, stejně jako zastávka linkového autobusu Praha – Horní Mísečky.
Jako novinku pro letošní sezónu jsme pro Vás připravily „Dětskou lyžařskou školu“ a „Dětské lyžařské campy“, které budou probíhat v našem nově vybudovaném Dětském Lyžařském areálu.

Naše přednosti:

  • Snadná dostupnost, parkoviště u areálu.
  • 2 vleky s celkovou kapacitou 1620 os/hod, umělé zasněžování, noční lyžování.
  • Ideální lyžování pro rodiny s dětmi a školním výcviky.
  • Uprostřed sjezdovky Chata Hubertka, ideální ubytování pro rodiny s dětmi a školy. Občerstvení.
  • Kvalitní lyžování na upravovaných sjezdovkách.